25 Mayıs 2008 Pazar

Havlu kenarları

Bizim zeynep'in bir akrabası evleniyormuş,çeyiz bakmaya gittiğinde bir kaç resim çekmiş benim için.Bende sizinle paylaşıyorum hemen.iyi haftalar hepinize.


20 Mayıs 2008 Salı

Kelebek yastık

Bir kaç gün önce www.dropin.blogcu sayfasında kelebek yastık yapılışını gördüm,bayıldım.Hemen bir kalıb çıkardım terziye gittim etrafını makine ile diktirdim ve iç kalbını çıkardım iki tane bu şeker yastıklardan yaptım.Nasıl olmuşlar ama?Yapılışı arkadşın sayfasında net bir şekilde anlatılıyor,isteyen bakabilir ve uyguluyabilir.

15 Mayıs 2008 Perşembe

Kampanya

Melek soylu hanımın arkadaşı bir rahatsızlık geçiriyormuş,ve kendisi arkadaşının sayfasına emaneten sahib çıkıyormuş.Bir kampanya başlatmış arkadşı için,herkezin sayfasına girip güzel yorumlar bırakmasını istiyormuş,bende hemen kendimce destek olmak istedim,sizlerde destek olun,bir güzel söz insanı çok mutlu eder.
http://bendesaklisin.blogcu.com/ 'a girin ve melek soylu hanıma destek olun.Arkadaşının rahatsızlığı yarın birgün hepimizi bulabilir bayanlar duyarlı olun,tek isteğimiz kendisine moral vemek,ben eminimki benim arkadaşlarım hepsi elinden geleni yaparlar.Arkadaşlar şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.Melek hanımın arkadaşı isminizi bilmiyorum ama sakın sakın umudunuzu yitirmeyin,sanki bir ağır grib geçiriyormuşsunuz gibi düşünün,kafanıza öyle yerleştirin.inan bunu yapın çok farklı olucak herşey.sizin hastalığınız benden iyi bilirsinizki ilk önce moral,en kısa zamanda sizden iyi haberler bekliyorum,kendinize çok iyi bakın ve moral moral moral.

13 Mayıs 2008 Salı

Çeyizlik havlu

Bu havluları süsü olarak yan yana banyodaki askıya asılıyormuş.Ben örmüştüm ablamın çeyizine ama kendisi kullanmaya kıyamamış saklıyormuş.


10 Mayıs 2008 Cumartesi

Canım annem


Dünyalar tatlısı annem benim,canım,herşeyim.Benim sana hediyem işte bu,seni ne kadar çok sevdiğimi sana tek başına iken değil herkezin önünde söylüyorum:

SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ANNEM

6 Mayıs 2008 Salı

Kırmızı hırkam

Benim geçen sene kendime ördüğüm hırka,bunuda uydurup örmüştüm,tıpkı altaki mavi hırkayı uydurup ördüğüm gibi.bir tane kendime ve ablama örmüştüm.şimdide bir tane daha kendime örüyorum bitirnce nasipse yayınlarım.

3 Mayıs 2008 Cumartesi

Diloş'umun süveteri

Bu bizizm Dilara'mız,kendisi bizim akrabamız ama bizim kızımız gibi,hatta anneme anneanne der.kendisi ara karnesi almış ve tabiki yine hepsi 5(allah nazaradan saklasın).onun için anneannesi kendisine hediye olarak bir süveter ördü,yanlız resimde askıları biraz aşığda sonradan düzeltildi gerçi ama resimi bir kere çektik bulunduk.