28 Ekim 2008 Salı

Hoşgeldin blogspot

Bir ara çok üzüldüm blogspot kapatıldı diye,sonra blogcuya geçtim biraz karışık ama artık ordada çok güzel bir sayfam var.Bakalım galiba ikisini bir yürütcem gibi zaman göstercek.
Şimdide ben yine sondan bir önceki liflerime devam,müevvce abladan öğrendiğim en son lifler.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.21 Ekim 2008 Salı

Arkadaşlık ödülü


Beni çok mutlu etti bu yılın arkadaşlık ödülü.Sevgili dantel83,fulya ve benim işlerim beni bu güzel ödüle layık görmüşler.Ben blog yazmaya başladığımda hiç düşünmemiştim bu kadar güzel sanal arkadaşlıklar kuralabileceğini.Şöyle diyim bir komşundan örnek istersin vermek istemez,ama burda beğendiğin bir örnek olduğunda ayrıntılı resim çekip e-mail'line gönderiyorlar.Tabiki bendende isteseler bende aynısını yaparım.Yani demek istediğim blog arkadaşlığı gerçekten çok samimi ve çok güzel,arkadaşlar arasında paylaşım mükemmel.bende tüm linklerimdeki arkadalarıma bu güzel ve anlamlı ödülü layık görüyorum ama hepinizi buraya yazamıcam ama hepiniz için geçerli.Bende kuralı bozmayıp içlerinizden bir kaçını seçip buraya yazıyorum.

20 Ekim 2008 Pazartesi

Yeni sobe

Sevgili nihan arkadaşım beni sobelemiş,çok teşekkür ederim kendisine ama ben biraz geç cevaplamak zorunda kaldım çünkü benim bilgisayarda sorun vardı.ama artık cevaplamay hazırım.bu seferki sobenin sorusu EVDE NEFRET EDİLESİ DURUMLAR.bakalım ben nelerden nefret değilde çok rahatsız oluyormuşum.
İlk ben bilgisayarımdan başlamak istiyorum.Gün içinde ilk defa heyecanla bilgisayarı açıp sonra hiçbir yere bağlanmadığım zaman nefret değil deli oluyorum.(heyecanla demek istediğim sizlerin yorumuna ben çok önem veriyorum ve hergün heyecanla okuyorum)
Odamda kafamı dinlemek istediğim zaman sağdan soldan gürültülü müzik gelmeside gerçekten nefret edilesi durumlar.
Haftalık temizlik programı yapıp sonra hava şartlarının sana uymaması nefret değilde beni üzen durumlar.
Haftanın her pazartesi balkondan silkeleme günü olduğu zaman saatlerce o halıları dövdüklerinde nefret ediyorum,çünkü yazık o halılara ah birde dilleri olsa garibimlerin.
Camları gayretle yeni silip ve gece yağmur yağıdığı zaman,sabah uyandığımda güneşliyi açtığımda,camları çil çil gördüğümde işte o zamanda pek kendimi hoş hissetmiyorum.
Soba mevsiminde(samsunda doğalgaz var ama benim oturduğum samsunun ilçesi ve orda yok)sabahları soğuk odaya girdiğin zaman hiç iyi olmuyor.
Evde her eksik alınır ama her nedense tuz hep unutulur.
Lavobolar tıkandığı zaman,işte ondan nefret ederim.
Bir güzel elişine başlamam ve ipin devamını bulamamam,aynı numara aynı marka olmasına rağmen renk değişimi olduğu zaman nefret ederim.
Aslında daha çok var benim pek hoşlanmadığım durumlar günlük hayata ama buraya hepsini yazmaya kalksam okumaktan sıklırsınız.En iyisi bu kadar yetsin.
Bende Dantelci kankiler,özlem arkadaşlarımı sobeliyorum,kolay gelsin.

6 Ekim 2008 Pazartesi

Yeni lifler

Bu hafta yine yeni liflerimle devam edelim dedim.Evde hangi iplerim varsa karışık kullandım.Herkeze iyi haftalar dilerim.