24 Kasım 2008 Pazartesi

Benden

İlk önce herkeze iyi haftalar diliyorum.Ben bu hırkayı öreli aslında baya oldu.Sevgili dantelistan da görmüştüm çok beğenmiştim örmeside zevkli idi,tavsiye ederim.

17 Kasım 2008 Pazartesi

Dilek hanımdan eserler 7

Herkeze iyi haftalar dilerim.bu hafta yine dilek hanımın bizimle paylaştığı güzel bir yelekle devam edelim.bu güzel yeleği türkiyede yaşayan annesine örmüş,çokda güzel olmuş.ellerine sağlık dilek,inşallah bizlerle paylaşımların devam eder.

9 Kasım 2008 Pazar

Dilek hanımdan eserler 6

Sevgili arkadaşım dilek bana yine çok güzel cicilerini gönderdi,anlatmıştım kendisi almayada yaşıyor ve benimle ördüğü güzel eserler paylaşıyor.bu güzel yelekleri sizlerle paylaşıyoruz.kendisine ellerine sağlık diyorum ve çok teşekkür ediyorum.

3 Kasım 2008 Pazartesi

En sevdiğim

İşte bu güzeliklerle kendi adıma artık lif örmeye baya bir ara vermeye karar verdim.Bunlar en son yaptıklarım ve en çok sevdiklerim.dantel83 arkadaşımın sayfasında görmüştüm ve çok beğenmiştim.sizler nasıl buldunuz?Ben ama yine arada annemin yaptığı bir iki lifi yine sizlerle paylaşabilirim,sakın bana yeteeeeeeeeeeer demeyin olurmu.Herkeze iyi haftalar dilerim.