20 Ekim 2008 Pazartesi

Yeni sobe

Sevgili nihan arkadaşım beni sobelemiş,çok teşekkür ederim kendisine ama ben biraz geç cevaplamak zorunda kaldım çünkü benim bilgisayarda sorun vardı.ama artık cevaplamay hazırım.bu seferki sobenin sorusu EVDE NEFRET EDİLESİ DURUMLAR.bakalım ben nelerden nefret değilde çok rahatsız oluyormuşum.
İlk ben bilgisayarımdan başlamak istiyorum.Gün içinde ilk defa heyecanla bilgisayarı açıp sonra hiçbir yere bağlanmadığım zaman nefret değil deli oluyorum.(heyecanla demek istediğim sizlerin yorumuna ben çok önem veriyorum ve hergün heyecanla okuyorum)
Odamda kafamı dinlemek istediğim zaman sağdan soldan gürültülü müzik gelmeside gerçekten nefret edilesi durumlar.
Haftalık temizlik programı yapıp sonra hava şartlarının sana uymaması nefret değilde beni üzen durumlar.
Haftanın her pazartesi balkondan silkeleme günü olduğu zaman saatlerce o halıları dövdüklerinde nefret ediyorum,çünkü yazık o halılara ah birde dilleri olsa garibimlerin.
Camları gayretle yeni silip ve gece yağmur yağıdığı zaman,sabah uyandığımda güneşliyi açtığımda,camları çil çil gördüğümde işte o zamanda pek kendimi hoş hissetmiyorum.
Soba mevsiminde(samsunda doğalgaz var ama benim oturduğum samsunun ilçesi ve orda yok)sabahları soğuk odaya girdiğin zaman hiç iyi olmuyor.
Evde her eksik alınır ama her nedense tuz hep unutulur.
Lavobolar tıkandığı zaman,işte ondan nefret ederim.
Bir güzel elişine başlamam ve ipin devamını bulamamam,aynı numara aynı marka olmasına rağmen renk değişimi olduğu zaman nefret ederim.
Aslında daha çok var benim pek hoşlanmadığım durumlar günlük hayata ama buraya hepsini yazmaya kalksam okumaktan sıklırsınız.En iyisi bu kadar yetsin.
Bende Dantelci kankiler,özlem arkadaşlarımı sobeliyorum,kolay gelsin.

6 yorum:

nihan dedi ki...

canım teşekkürler.çok güzel yazmışsın zevkle olkudum.ben de birçoğuna katılıyorum.özellikle gürültüden nefret ederim.yazın ben de kardeşime havlu kenarı yaptım ama ipi dediğin gibi eksik kaldı hala kafama takılır durur.hoşçakalsevgiler

elay dedi ki...

s.a.
yeni haftadan merhaba canım.sevgilerimi bıraktım.a.e.o.

nazardeymesin07 dedi ki...

arkadaşım bana layık görülen arkadaşlık ödülünü listemde yer alan arkadaşlarıma kendi ellerimle vereyim istedim sevgiler http://2.bp.blogspot.com/_QFZOTgjBbx4/SPw_GwH8-AI/AAAAAAAAAIA/OUHTpaCt4lw/s400/award_from_Grams.jpg

makhina hobi dedi ki...

selam canım demek ki kadınlar birbirine gerçekten benziyor nefret ettiğin durumlardan ben ve bir çok insan da nefret ediyor,ama sağlık olsun ne diyelim :)hayırlı günler dilerim.

elay dedi ki...

s.a.
hayırlı günler canım.seni daha yakından tanıdığıma memnun oldun.sevgiler

elay dedi ki...

selam
canım oğluşum bilgisayar için başımda bekliyor.fazla açıklama yapamayacam.sayfama uğrarmısın?