28 Nisan 2008 Pazartesi

Hırka

Bu hırkayı ben ablama yapmıştım.kendim kafamdan uydurup örmüştüm.dilek hanımın annesi benden bir örnek bekliyordu,kusura bakmasın çok bekletim ama bilgisayarın bir sorunu vardı onun için kendilerini bekletim,kusura bakmasın.umarım beğenirler tabiki sizlerde,herkeze iyi haftalar dilerim.


19 Nisan 2008 Cumartesi

Gülşah'ın cicileri

Bugünde gülşah'ın cicilerinle devam edelim,gerçi bunların hiçbirini kendisi yapmamış ama sonuçta onun.kendisi benimle paylaştı bende onun izninle sizlerle,hepinize iyi günler dilerim.

15 Nisan 2008 Salı

Havlu kenarları zeynep 2

Bugün zeynep'in havlu kenarlarına devam,merak etmeyin dahasıda var ama zamanla,hepinize iyi günler dilerim ve herkez bu güzel ilkbahar havaların tadını çıkarsın.uzun bir kıştan sonra iyi geliyor değilmi?

10 Nisan 2008 Perşembe

Bolero

Bunu annem ördü bizim eda'ya,yani genç kızlarda giyebiliyor.Tabi onun uçlarına boncuk yapmadık.15 yaşında bir kız içinde çok uygun.Ortancı ise 5 yaşında bir kız çocuğa ait yani bizim tombik sevda'nın,onunkini annesi ördü ve uçlarına boncuk koydu.En alta ise benim ilk defa gördüğüm bişey.İçine tespi koyuyorlarmış,teyzeme gittiğimde gördüm,fikir olsun diye birde altındanda çektim.herkeze güzel günler dilerim.Bu arada bende dantel etkinliğine katılacağım,en kısa zamanda bir tepsi örtümü göndeceğim.herkezin katılmasını çok isterim.

8 Nisan 2008 Salı

Birkaç havlu kenarları zeynep'den

Güzel günler herkeze.zeynep'in havlu kenarları var sırada.önce bir kaç tanesini yayınlayayım dedim,daha var ama onlar başka zaman artık.bide en alta bir tane seda'nın lifini koydum.ondanda bir sürü lif resmi çektim,onlarıda ilerleyen zamanlarda yayınlıcağım tabiki nasipse,şimdilik herkeze güzel ve mutlu günler dilerim.

3 Nisan 2008 Perşembe

Selamlar benden

Herkeze selamlar.Bu atkı bizim zeynep'in,onada bir arkadaşı örmüş,çok şık değilmi?Ortadaki dantel benim,yani ben yapmıştım ama daha bitmedi.altakki iğne oyası havlu kenarı benim arkadaşım gülsüm'ün.Herkeze mutlu günler dilerim.