11 Ocak 2009 Pazar

Süveterim

Ben fazla örnekli örmeyi bilmiyorum,bu örgüyüde bana altınörgü formundan dilek hanım öğretti.koltuğa serilmiş hali pek hoş durmadı ama üstümde daha güzel durdu.herkeze iyi haftalar dilerim.

7 yorum:

nihan dedi ki...

çok güzel örmüşsün canım.rengi de çok güzel.ellerine sağlık.güle güle kullan

sarıgül dedi ki...

öyle oluyor zaten üzerinde ki gibi durmuyor.ama bu haliyle bile çok güzel ve ayriyetten çok şık.ellerine ve yüreğine sağlık.

makhina hobi dedi ki...

çok şık çok güzel olmuş ellerine sağlık rengide çok hoş güle güle kullan...

ELBİSTANLI dedi ki...

böyle duruşu bile çok şık canım.sanada kimbilir nasıl yakışmıştır.güle güle giy.ellerine sağlık..

papatya68 dedi ki...

Hobidünyam woman forum yemek etkinliği #3 kurabiye ye

http://hobidunyam.womanforum.net


edaca30 ve papatya68 in birlikte hazırladığı;
hobidünyam womanforum için hazırladığımız yemek etkinliğimizin "3."sü olan" kurabiye ye" etkinliğine sizleri de bekliyoruz.
10 ocak 2009 dan 30 ocak 2009 a kadar sürecek olan etkinliğimizde sizleri ev sahibesi olarak ben (papatya68) ağırlamak istiyorum sizler kurabiyeleri yapın gelin birlikte paylaşalım.
yapmanız gereken şey o güzel ellerinizle yaptığınız muhteşem kurabiyelerinizi bloğunuzda yayınlayıp benim bloğuma yorum bırakarak hazır olduğunu bildirmeniz sonra ben bloğunuza gelip kopyalayıp kendi bloğuma ve hobidünyam womanforuma ekleyip yayınlayacağım artık hepimizin zengin bir kurabiye arşivimiz olacak ne güzel bir paylaşım değilmi?haydi herkes kurabiyelerini yapıp gelsin çaylar da benden lezzet paylaşımı için bekliyoruuuuuuuuz.
Eda & Aynur

Not: blog sahibi olmayanlarda katılabilirler (sahrayolu@gmail.com) adresime yaptığınız leziz kurabiyelerinizi resmiyle birlikte isminizi de yazıp yollayın bizde yayınlayalım lezzetli paylaşımlarda buluşalım bekliyoruuuuuuuz:)

sennur dedi ki...

Sevgili Yıldız, renk harika bayıldım, güle güle giyin, sağlıkla. Ellerine sağlık
Sevgiyle kal

ELBİSTANLI dedi ki...

Hayırlı akşamlar.Filistin için 1000 fetih okuyoruz.bende okurum dersen katılımını bekliyoruz..