13 Mart 2009 Cuma

Yine patik

Herkeze hayırlı cumalar.biz bu ara annemle patik olayına taktık,yanlız bunu annem ördü pek iyi olmadı biraz ilmekleri tutturamadı ama sökmek istemedi.Bende işledim.Benimde çok hoşuma gitti en azından işlemeyi paylaşim dedim.Patiklerim devam edicek.

9 yorum:

sarıgül dedi ki...

çok güzel olmuş işlemeleri harika boncukla yapılmış değilmi.üniversitedeyken 3 karadenizliyle aynı evde kaldım patiklerine hayrandım doğrusu.sizin yaptıklarınız da harika.ellerinize sağlık.

Nihan dedi ki...

bence çok güzel olmuş yıldız.ellerinize sağlık.güle güle giymek nasip olur inşallah.işlemerine ayriyeten bayıldım.sevgiler

dantelistan dedi ki...

evet burun kısmı biraz geniş duruyor ama rengi muhteşem işlemelerde öğle ellerine sağlık bende ilk yaptığım patik de ayagıma göre büyüktü olsun yapa yapa düzeltiriz iyi akşamlar

bulbulun yeri dedi ki...

Canım,
annenin ve senin ellerine sağlık. Aşkolsun. Annene haksızlık yapma. Gayette güzel olmuş. İşlerken, süslerken öyle güzel yapmışsın ki, hiç bir şey belli olmuyor. Marifette burada.
Sevgiyle kal.

ÖZLEM dedi ki...

Canım bende yorum yazan arkadaşlara katılıyorum patikler gerçekten çok güzel olmuş özelliklede işlemesi elleriniz dert görmesin.iyi akşamlar!..

ELBİSTANLI dedi ki...

Çığlık oluruz isyanlara türkü oluruz sevdalara rehber oluruz çikmazlara ve bir gülücük oluruz bizi hatirlayan tüm hayirli arkadaslara.. hayırlı geceler arkadaşım.küçük hatırlatma: kutlu doğum haftasına kadar yasin,salavat ve kuran okumalarımız devam ediyor arkadaşım

sennur dedi ki...

Ayakta şekle girer, annenin de senin de ellerinize sağlık, işlemeler süpeeeer
Sevgiyle kal

ELBİSTANLI dedi ki...

Allah'ım, Senden sevgini, Seni sevenlerin sevgisini ve beni Senin sevgine ulaştıracak ameli isterim. Allah'ım, Senin sevgini bana nefsimden, ailemden ve yaz gününde soğuk sudan daha sevimli eyle."Hadis-i şerif .Hayırlı cumalar hayırlı geceler canım..

beyaz mendil dedi ki...

Maraşın çarıklarına benzemiş.Çok güzel,ellerine sağlık.